پکیج اسمارت پن نیاز هر خودرو

مصرف کننده عزیز ضمن تشکر از انتخاب محصولات اسمارت پن لطفا پیش از استفاده اگر تاکنون سابقه استفاده از چنین محصولاتی را ندارید به موارد زیر توجه فرمایید:
پکیج قلم خشگیر اسمارت پن در راستای تحقق نیازهای شما مشتریان عزیز و همچنین اصلاح کاستی های محصول خشگیر قبلی این شرکت طراحی و عرضه می گردد.
قلم خشگیر اسمارت پن ساخته شده بر اساس کد رنگ خودروهای داخلی و خارجی می باشد هر خودرو دارای یک کد رنگ یا مشخصه است که از آن در جهت کمک رسانی به سریعتر،راحتتر و اقتصادی بودن آن و همچنین جلوگیری از پوسیدگی در زنگ زدگی بدنه خودرو تکیه می کنیم.
لذا ابتدا کد رنگ خودروی خود را یادداشت نموده سپس از بین کدهای موجود در صفحه اسمارت پن همان کد را انتخاب کنید.(راهنمای پیدا کردن رنگ خودرو در عکس ها موجود است.)
نکته:توجه فرمایید بعضی از برندهای خودرویی استاندارد کافی به جهت همرنگ بودن با یکدیگر را ندارند،بعنوان مثال دو خودرو با یک کد رنگ و یک سال ساخت از لحاظ تطابق رنگ دقت هفتاد درصدی دارند.
محتویات پکیج اسمارت پن شامل:
۱) قلم خشگیر 15ml برای ‌پوشاندن و اصلاح خط و خش های سطحی و عمیق بر روی بدنه و یا سپر خودرو قابل استفاده است.
۲)پولیش نرم 30gr اسمارت پن برای تمیز کردن و رسیدن به رنگ اصلی خودروی شما،قبل از استفاده از قلم خشگیر توصیه می شود.(بعد از خشگیری نیازی به استفاده از پولیش نمی باشد.)
۳)اسپری داشبورد 60ml بعنوان اشانتیون پکیج در نظر گرفته شده است از آن برای تمیز کردن داشبورد خودرو استفاده نمایید.
۴)دو عدد دستمال تنظیف از آن برای هریک از آیتم های پولیش کاری و اسپری داشبورد می توانید استفاده نمایید.
برای دریافت نتیجه بهتر بروشور همراه محصول را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − یازده =